Szkolenie cykliczne Monin – Jesień – Zima 2019


Najbliższe szkolenie odbędzie się w dniu

19 listopada 2019

 w godzinach 9:00 – 15:00

Tematyka szkolenia „Jesień – Zima 2019”

Certyfikat MasterMONIN

Szkolenia Master MONIN przeznaczone są dla osób pragnących zdobyć cenne doświadczenie i dla naszych klientów, którzy na co dzień mają kontakt z produktami MONIN.

Warunkiem uczestnictwa jest korzystanie z produktów MONIN w miejscu pracy. Master MONIN jest jednodniowe i bezpłatne. Podczas szkolenia można zapoznać się z całym asortymentem produktów MONIN, uzyskać wiedzę z zakresu miksologii i nowych rozwiązań MONIN.

Celem szkolenia jest ukazanie szerokich możliwości kompozycji z użyciem produktów MONIN poprzez zaprezentowanie technik ich wykorzystania i różnorodnych receptur. Ważnym punktem programu jest też część warsztatowa, podczas której uczestnicy mają szansę w praktyce zastosować swoją wiedzę za barem.

Na zakończenie przeprowadzany jest test z wiedzy nabytej podczas szkolenia oraz wręczenie certyfikatów Master MONIN. Po wysłaniu zgłoszenia prosimy o monitorowanie skrzynki e-mail. W przypadku braku odpowiadającego terminu prosimy o wpisanie się na listę chętnych w celu otrzymania informacji o najbliższej rekrutacji.

Zapisz się na najbliższe szkolenie

Zapisy bezpośrednio na stronie MONIN ( kliknięcie w ten link otworzy stronę zapisów w nowym oknie).

Po wejściu na stronę należy wybrać Termin/miejsce szkolenia: Lublin – Showroom A.J. Motyl  jako oraz podać swoje dane.

Zapisy na szkolenia Monin

Monin Szkolenie Jesień Zima w firmie A.J. Motyl

Monin szkolenie - Jesień-Zima 2019