Niezbędne preparaty do czyszczenia w ofercie A.J.Motyl


RO-135N-CLEAN-MAGIC

RO-135N CLEAN MAGIC

Preparat przeznaczony do codziennej pielęgnacji pomieszczeń sanitarnych i podłóg odpornych na działanie wody. Pozostawia trwały i przyjemny zapach. Posiada właściwości dezynfekujące. Może być stosowany w obiektach gastronomicznych. Polecany dla firm sprzątających i gospodarstw domowych.

Sposób użycia:

Codzienna pielęgnacja: 200 – 300 ml/10 L wody.

Mycie w obiektach gastronomicznych: 100-2000 ml/10L wody.

Opakowania: 1 L,5 L, 10 L.

RO-135N-CLEAN-MAGIC

RO-54G GRILL-EX

Preparat do usuwania zapieczonego tłuszczu z piekarników, grilli, pieców konwekcyjnych, blach piekarniczych itp. Doskonale usuwa smoliste zanieczyszczenia z dymy na szybach kominkowych oraz w komorach wędzarniczych.

Sposób użycia:

Produkt gotowy do użycia. Nanieść preparat na czyszczoną powierzchnię, po 15 minutach wyczyścić mechanicznie, a następnie spłukać wodą.Silne zabrudzenia mogą wymagać kilkakrotnego doczyszczania.

Opakowania: 1 L,5 L,10 L.

CAGROSEPT

PREPARAT CAGROSEPT

Preparat do dezynfekcji powszechnego użycia. Przeznaczony jest do dezynfekcji powierzchni: maszyn, urządzeń i narzędzi w piekarniach, cukierniach, zakładach mięsnych oraz pozostałych gałęziach przemysłu spożywczego, opakowań transportowych, wnętrz samochodów do przewozu żywności, chłodni, lodówek, zamrażarek itp., sprzętu gospodarstwa domowego a także przedmiotów kontaktujących się z wieloma użytkownikami.

Sposób użycia:

Prosty w stosowaniu – nie wymaga rozcieńczania, ani zmycia po zabiegu dezynfekcji. Osiąga pełne spektrum działania wobec grzybów po 15 minutach, bakterii – po 5 minutach.

Opakowania: 0,45 L z atomizerem, 5 L.

RO-135N-CLEAN-MAGIC

RO-55 RSAN DESINFEKT PLUS

Preparat myjąco–dezynfekujący przeznaczony do wszystkich typów automatów do bitej śmietany i lodów. Bezwonny,czyści i dezynfekuje w trakcie jednego roboczego procesu. Nie zawiera chloru,nie niszczy uszczelek i nie powoduje korozji metali. Na dezynfekowanej powierzchni, po wypłukaniu wodą zdatną do picia, Nie występują pozostałości preparatu. Jest biodegradowalny.

Sposób użycia:

50 ml/1 L ciepłej (ok.80o C) wody. Wypłukać urządzenie ciepłą wodą. Wszystkie części automatu,które mają kontakt ze śmietaną (lodami) wypłukać roztworem myjąco-dezynfekującym. Mycie kontynuować przez 5 minut, następnie wypłukać automat czystą wodą. Proces mycia powinien być zgodny z instrukcją obsługi urządzenia.

Opakowania: 1 L.

MYDŁO SAPONE DEZ EXTRA

MYDŁO SAPONE DEZ EXTRA

Dezynfekujące mydło w płynie do mycia rąk na bazie czwartorzędowych związków amoniowych. Posiada doskonałe właściwości bakteriobójcze i grzybobójcze. Delikatne dla rąk, nie powoduje wysuszenia ani alergii skóry. Szczególnie zalecane do stosowania w służbie zdrowia przed i po zabiegach; w gastronomii i innych miejscach, gdzie dużą rolę odgrywa higiena pracy. Bezzapachowe.

Sposób użycia:

Nanieść na dłonie niewielką ilość preparatu (ok. 3 ml). Czas reakcji środka 60 s., co odpowiada trzykrotnemu namydleniu i spłukaniu. Nie stosować na uszkodzoną skórę.

Opakowania: 1 L.

RO-135N-CLEAN-MAGIC

GRAN DI – CL

Skoncentrowany, wysokoalkaliczny, niskopieniący płyn do maszynowego mycia naczyń w kuchni i gastronomii. Skutecznie usuwa zabrudzenia gastronomiczne (tłuszcz, przypalenia, zabrudzenia), a dzięki obecności aktywnego chloru wykazuje doskonałe właściwości wybielające; zapobiega ponownemu osadzaniu się brudu na powierzchni.

Sposób użycia:

Myć maszynowo. Stosować według cyklu pracy zmywarki,średnio 2-3 ml/1 L wody w temperaturze powyżej 60o C.

Opakowania: L,10 L,20 L, 200 L