Certyfikat MasterMONIN – szkolenia cykliczne w firmie A.J. Motyl


Certyfikat MasterMONIN

Szkolenia Master MONIN przeznaczone są dla osób pragnących zdobyć cenne doświadczenie i dla naszych klientów, którzy na co dzień mają kontakt z produktami MONIN.

Warunkiem uczestnictwa jest korzystanie z produktów MONIN w miejscu pracy. Master MONIN jest jednodniowe i bezpłatne. Podczas szkolenia można zapoznać się z całym asortymentem produktów MONIN, uzyskać wiedzę z zakresu miksologii i nowych rozwiązań MONIN.

Celem szkolenia jest ukazanie szerokich możliwości kompozycji z użyciem produktów MONIN poprzez zaprezentowanie technik ich wykorzystania i różnorodnych receptur. Ważnym punktem programu jest też część warsztatowa, podczas której uczestnicy mają szansę w praktyce zastosować swoją wiedzę za barem.

Na zakończenie przeprowadzany jest test z wiedzy nabytej podczas szkolenia oraz wręczenie certyfikatów Master MONIN. Po wysłaniu zgłoszenia prosimy o monitorowanie skrzynki e-mail. W przypadku braku odpowiadającego terminu prosimy o wpisanie się na listę chętnych w celu otrzymania informacji o najbliższej rekrutacji.

Zobacz galerie zdjęć na Facebook’u

Zapisz się na najbliższe szkolenie

Zapisy bezpośrednio na stronie MONIN.

Po wejściu na stronę należy wybrać Termin/miejsce szkolenia: Lublin - Showroom A.J. Motyl  jako oraz podać swoje dane.

 

Kliknij na obrazek aby przejść na stronę zapisów na szkolenie MasterMONIN

Zapisy na szkolenia MasterMONIN

Zapisy na szkolenia MasterMONIN

A.J. Motyl Szkolenia cykliczne MasterMONIN

A.J. Motyl Szkolenia cykliczne MasterMONIN